KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17412111

nr 1741 2111

Maria Hordyj

(f. 1956), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 200/320, -95, "“A Life Not For Comprehending”. Bildmått: 50x32 cm, yttermått inklusive ram: 66x47 cm

Maria Hordyj, svensk bildkonstnär född 1956 i Polen.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:16:16

17/11 17:55:53 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 17 nov

Maria Hordyj

Läs mer om Maria Hordyj